17,230
edits
Line 832: | Line 832: | ||
| F11 | | F11 | ||
| [[Ruto]] | | [[Ruto]] | ||
| [[Piece of Heart]] | |||
| None | |||
| "A" rank victory reward. | |||
|- | |||
| A13 | |||
| [[Ghirahim]] | |||
| [[Heart Container]] | |||
| [[Bomb]] on the wall, seventh space from the left | |||
| "A" rank victory reward. | |||
|- | |||
| C1 | |||
| [[Midna]] | |||
| [[Piece of Heart]] | | [[Piece of Heart]] | ||
| None | | None | ||
| "A" rank victory reward. | | "A" rank victory reward. | ||
|} | |} |