17,235
edits
Line 355: | Line 355: | ||
| [[Ghirahim]] | | [[Ghirahim]] | ||
| [[Heart Container]] | | [[Heart Container]] | ||
| None | |||
| "A" rank victory reward. | |||
|- | |||
| A6 | |||
| [[Fi]] | |||
| [[Piece of Heart]] | |||
| None | | None | ||
| "A" rank victory reward. | | "A" rank victory reward. | ||
|} | |} |