17,230
edits
Line 397: | Line 397: | ||
| None | | None | ||
| "A" rank victory reward. | | "A" rank victory reward. | ||
|- | |||
| A10 | |||
| [[Zelda]] | |||
| [[Piece of Heart]] | |||
| None | |||
| Capture Central Keep and a treasure chest will appear containing this Piece of Heart. | |||
|- | |- | ||
| D9 | | D9 |