17,230
edits
Line 336: | Line 336: | ||
| [[Heart Container]] | | [[Heart Container]] | ||
| None | | None | ||
| "A" rank victory reward. | |||
|- | |||
| A9 | |||
| [[Sheik]] | |||
| [[Heart Container]] | |||
| [[Candle]] on the tree in the bottom middle of the set of seven. | |||
| "A" rank victory reward. | | "A" rank victory reward. | ||
|- | |- |