17,230
edits
Line 811: | Line 811: | ||
| None | | None | ||
| "A" rank victory. | | "A" rank victory. | ||
|- | |||
| H12 | |||
| [[Darunia]] | |||
| [[Heart Container]] | |||
| [[Ice Arrow]] | |||
| "A" rank victory | |||
|- | |||
| H12 | |||
| [[Darunia]] | |||
| [[Piece of Heart]] | |||
| None | |||
| Capture Stronghold and a treasure chest will appear containing this Piece of Heart. | |||
|} | |} |