51,326
edits
No edit summary |
|||
(5 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 173: | Line 173: | ||
|- | |- | ||
| Debug || [[MARIO CLUB]]<br/>[[Manabu Matumoto|Manabu Matsumoto]]<br/>[[Masashi Okamoto]] | | Debug || [[MARIO CLUB]]<br/>[[Manabu Matumoto|Manabu Matsumoto]]<br/>[[Masashi Okamoto]] | ||
|- | |||
| Artwork || [[Chiharu Sakiyama]]<br/>[[Yuka Kotaki]]<br/>[[Naruhisa Kawano]] | |||
|- | |||
| Voice || [[Fujiko Takimoto]]<br/>[[Nobuyuki Hiyama]]<br/>[[Jun Mizusawa]]<br/>[[Takashi Nagasako]]<br/>[[Yayoi Jingūji]]<br/>[[Kaori Mizuhashi]] | |||
|- | |||
| Illustration || [[Yusuke Nakano]]<br/>[[Naoko Ayabe]] | |||
|- | |||
| Coordination || [[Toyokazu Nonaka]]<br/>[[Nagako Ikuta]]<br/>[[Tomohiro Yamamura]]<br/>[[Tomomi Sano]] | |||
|- | |||
| Music || [[Mahito Yokota]]<br/>[[Takeshi Hama]] | |||
|- | |||
| Sound Programming || [[Yōji Inagaki|Yoji Inagaki]]<br/>[[Yuya Takezawa]]<br/>[[Shigetoshi Gohara]]<br/>[[Mitsuhiro Hikino]] | |||
|- | |||
| Music Supervisor || [[Kōji Kondō|Koji Kondo]] | |||
|- | |||
| Graphics Supervisor || [[Yoshiki Haruhana]]<br/>[[Satoru Takizawa]] | |||
|- | |||
| Progress Management || [[Keizō Katō|Keizo Kato]]<br/>[[Hiroshi Sato]]<br/>[[Shin Hasegawa]] | |||
|- | |||
| Producers || [[Eiji Aonuma]]<br/>[[Takao Shimizu]] | |||
|- | |||
| Senior Producers || [[Takashi Tezuka]]<br/>[[Shinya Takahashi]] | |||
|- | |||
| General Producer || [[Shigeru Miyamoto]] | |||
|- | |||
| Executive Producer || [[Satoru Iwata]] | |||
|} | |} | ||