51,326
edits
m (More sorting) |
No edit summary |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|2011 | |2011 | ||
|''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' | |''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' | ||
|Supervisor | |||
|- | |||
|2013 | |||
|''[[The Legend of Zelda: A Link Between Worlds|A Link Between Worlds]]'' | |||
|Supervisor | |Supervisor | ||
|} | |} |