907
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 48: | Line 48: | ||
|- | |- | ||
| [[Haste]] || 4 units | | [[Haste]] || 4 units | ||
|- | |||
| [[Naginata Charge]] || 1 unit | |||
|- | |||
| Passive Ability ([[Impa]]) || 4 units | |||
|- | |- | ||
| Mask ability || 1 unit | | Mask ability || 1 unit |
edits