autopatrol
4,537
edits
(→Items: YAY I CAN DO THIS!!!) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
(→Items: YEET!...umm...what’s the Stamella shroom pic?) Tags: Mobile edit Mobile web edit |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| <div align=“center”>[[Hearty Truffle]]</div> || <div align=“center”>[[File:Hearty Truffle.png|25px]]</div> || <div align=“center”>24</div> || <div align=“center”>1</div> | | <div align=“center”>[[Hearty Truffle]]</div> || <div align=“center”>[[File:Hearty Truffle.png|25px]]</div> || <div align=“center”>24</div> || <div align=“center”>1</div> | ||
|- | |||
| <div align=“center”>[[Ironshroom]]</div> || <div align=“center”>[[File:Ironshroom.png|25px]]</div> || <div align=“center”>20</div> || <div align=“center”>4</div> | |||
|- | |||
| <div align=“center”>[[Razorshroom]]</div> || <div align=“center”>[[File:Razorshroom.png|25px]]</div> || <div align=“center”>20</div> || <div align=“center”>4</div> | |||
|- | |||
| <div align=“center”>[[Stamella Shroom]]</div> || <div align=“center”>[[File:Stamella Shroom.png|25px]]</div> || <div align=“center”>20</div> || <div align=“center”>4</div> | |||
|- | |||
| <div align=“center”>[[Rushroom]]</div> || <div align=“center”>[[File:Rushroom.png|25px]]</div> || <div align=“center”>12</div> || <div align=“center”>4</div> |