51,326
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
|- | |- | ||
| 2002 || ''[[The Legend of Zelda: The Wind Waker|The Wind Waker]]'' || Localization Management | | 2002 || ''[[The Legend of Zelda: The Wind Waker|The Wind Waker]]'' || Localization Management | ||
|- | |||
| 2004 || ''[[The Legend of Zelda: Four Swords Adventures|Four Swords Adventures]]'' || Localization Management | |||
|- | |- | ||
| 2004 || ''[[The Legend of Zelda: The Minish Cap|The Minish Cap]]'' || Localization Management | | 2004 || ''[[The Legend of Zelda: The Minish Cap|The Minish Cap]]'' || Localization Management |