51,466
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 21: | Line 21: | ||
! Material || Icons || Quantity || Price | ! Material || Icons || Quantity || Price | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[Raw Meat]]</div> || [[File: | | <div align="center">[[Raw Meat]]</div> || [[File:Raw_Meat.png|40px]] || <div align="center">3</div> || <div align="center">32</div> | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[Raw Bird Drumstick]]</div> || [[File:Raw_Bird_Drumstick.png|40px]] || <div align="center">1</div> || <div align="center">60</div> | | <div align="center">[[Raw Prime Meat]]</div> || [[File:Raw_Prime_Meat.png|40px]] || <div align="center">1</div> || <div align="center">60</div> | ||
|- | |||
| <div align="center">[[Raw Bird Drumstick]]</div> || [[File:Raw_Bird_Drumstick.png|40px]] || <div align="center">3</div> || <div align="center">32</div> | |||
|- | |||
| <div align="center">[[Raw Bird Thigh]]</div> || [[File:Raw_Bird_Thigh.png|40px]] || <div align="center">1</div> || <div align="center">60</div> | |||
|} | |} | ||