50,127
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 49: | Line 49: | ||
|- | |- | ||
| System Tool Development || [[Masatoshi Ogawa]]<br/>[[Toshihiro Taguchi]]<br/>[[Daiki Kimura]] | | System Tool Development || [[Masatoshi Ogawa]]<br/>[[Toshihiro Taguchi]]<br/>[[Daiki Kimura]] | ||
|- | |||
| Game Tool Development || [[Ryota Maruko]]<br/>[[Hisashi Sekoguchi]]<br/>[[Toyoki Kataoka]]<br/>[[Hitoshi Kanetani]]<br/>[[Yoji Okudera]]<br/>[[Yoshihiko Sakuraba]] | |||
|- | |||
| Pipeline Engineering || [[Kazuya Sumaki]] | |||
|- | |||
| QA Engineering || [[Takuma Oiso]] | |||
|- | |||
| Art Director || [[Satoru Takizawa]] | |||
|- | |||
| Senior Lead Artist - Animation || [[Ryuji Kobayashi]] | |||
|- | |||
| Senior Lead Artist - Character / Item || [[Yoshiyuki Oyama]] | |||
|- | |||
| Senior Lead Artist - Landscape || [[Makoto Yonezu]] | |||
|- | |||
| Senior Lead Artist - VFX / Technical || [[Keijiro Inoue]] | |||
|- | |- | ||
| Landscape Modeling || [[Tadatsugu Motomiya]]<br/>[[Rie Kanetake]]<br/>[[Kohei Magome]]<br/>[[Rie Motonari]]<br/>[[Rieko Kano]]<br/>[[Keihan Fujii]]<br/>[[Motoko Tohyama]]<br/>[[Runa Sugiyama]]<br/>[[Keiichi Watanabe]]<br/>[[Mitsumasa Okamoto]]<br/>[[Takashi Mikami]]<br/>[[Megumi Yasue]]<br/>[[Hideki Sato]]<br/>[[Hideaki Kato]]<br/>[[Kazumasa Kawamoto]]<br/>[[Yuri Suga]]<br/>[[Kazuyuki Hagiya]]<br/>[[Satsuki Nakamura]]<br/>[[Ayaka Kaneko]]<br/>[[Tatsuya Shimamura]]<br/>[[Mari Oguchi]]<br/>[[Makiko Yamamoto]]<br/>[[Tatsuya Ogawa]]<br/>[[Tomomichi Higashi]]<br/>[[Miho Mashimo]]<br/>[[Hiromi Koda]]<br/>[[Yusuke Suzuki]]<br/>[[Rena Takahashi]]<br/>[[Tomomi Hampton]]<br/>[[Olarn Bantukul]]<br/>[[Daiki Moroi]]<br/>[[Takashi Tatezawa]]<br/>[[Masato Sekiguchi]]<br/>[[Yoshie Ishimaru]]<br/>[[Kanae Yanai]]<br/>[[Mari Tachibana]]<br/>[[Mariko Murakami]]<br/>[[Daichi Shinohara]]<br/>[[Ryuji Tamura]]<br/>[[Hiromine Okura]]<br/>[[Ryota Unzai]]<br/>[[Masanori Kitao]]<br/>[[Makoto Tateishi]]<br/>[[Makiko Nihari]]<br/>[[Saki Fujimoto]]<br/>[[Rina Yamaguchi]]<br/>[[Daisuke Yoshioka]]<br/>[[Hiroko Morita]]<br/>[[Sho Midorikawa]]<br/>[[Maki Takano]]<br/>[[Yuka Horikawa]]<br/>[[Kazue Miyahara]]<br/>[[Makoto Kayano]] | | Landscape Modeling || [[Tadatsugu Motomiya]]<br/>[[Rie Kanetake]]<br/>[[Kohei Magome]]<br/>[[Rie Motonari]]<br/>[[Rieko Kano]]<br/>[[Keihan Fujii]]<br/>[[Motoko Tohyama]]<br/>[[Runa Sugiyama]]<br/>[[Keiichi Watanabe]]<br/>[[Mitsumasa Okamoto]]<br/>[[Takashi Mikami]]<br/>[[Megumi Yasue]]<br/>[[Hideki Sato]]<br/>[[Hideaki Kato]]<br/>[[Kazumasa Kawamoto]]<br/>[[Yuri Suga]]<br/>[[Kazuyuki Hagiya]]<br/>[[Satsuki Nakamura]]<br/>[[Ayaka Kaneko]]<br/>[[Tatsuya Shimamura]]<br/>[[Mari Oguchi]]<br/>[[Makiko Yamamoto]]<br/>[[Tatsuya Ogawa]]<br/>[[Tomomichi Higashi]]<br/>[[Miho Mashimo]]<br/>[[Hiromi Koda]]<br/>[[Yusuke Suzuki]]<br/>[[Rena Takahashi]]<br/>[[Tomomi Hampton]]<br/>[[Olarn Bantukul]]<br/>[[Daiki Moroi]]<br/>[[Takashi Tatezawa]]<br/>[[Masato Sekiguchi]]<br/>[[Yoshie Ishimaru]]<br/>[[Kanae Yanai]]<br/>[[Mari Tachibana]]<br/>[[Mariko Murakami]]<br/>[[Daichi Shinohara]]<br/>[[Ryuji Tamura]]<br/>[[Hiromine Okura]]<br/>[[Ryota Unzai]]<br/>[[Masanori Kitao]]<br/>[[Makoto Tateishi]]<br/>[[Makiko Nihari]]<br/>[[Saki Fujimoto]]<br/>[[Rina Yamaguchi]]<br/>[[Daisuke Yoshioka]]<br/>[[Hiroko Morita]]<br/>[[Sho Midorikawa]]<br/>[[Maki Takano]]<br/>[[Yuka Horikawa]]<br/>[[Kazue Miyahara]]<br/>[[Makoto Kayano]] |