51,326
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| Cinematics Lead || [[Yoshiki Fukui]] | | Cinematics Lead || [[Yoshiki Fukui]] | ||
|- | |||
| User Interface Design Lead || [[Kazutaka Kato]] | |||
|- | |- | ||
| VFX Lead || [[Naoki Yamamoto]] | | VFX Lead || [[Naoki Yamamoto]] |