178
edits
LostInZelda (talk | contribs) No edit summary |
LostInZelda (talk | contribs) |
||
Line 34: | Line 34: | ||
| 1 || OoA || 3DS VC || completed (linked) | | 1 || OoA || 3DS VC || completed (linked) | ||
|- | |- | ||
| 1 || WW || GC || | | 1 || WW || GC || completed | ||
|- | |- | ||
| 1 || FS || 3DS (Anniv.) || completed | | 1 || FS || 3DS (Anniv.) || completed | ||
|- | |- | ||
| - || FSA || | | - || FSA || || | ||
|- | |- | ||
| - || MC || | | - || MC || || | ||
|- | |- | ||
| 1 || TP || Wii || completed | | 1 || TP || Wii || completed | ||
|- | |- | ||
| 1 || PH || DS || completed | | 1 || PH || DS || completed | ||
Line 52: | Line 52: | ||
| 1 || ALBW || 3DS || completed | | 1 || ALBW || 3DS || completed | ||
|- | |- | ||
| - || HW | | - || HW || | ||
|- | |- | ||
| - || TP Picross || 3DS (digital) || completed | | - || TP Picross || 3DS (digital) || completed | ||
Line 58: | Line 58: | ||
| 1 || BotW || Switch || completed | | 1 || BotW || Switch || completed | ||
|- | |- | ||
| 1 || TFH || 3DS || | | 1 || TFH || 3DS || | ||
|} | |} |
edits