2
edits
m (Text replacement - "{{MagicNavbox|Breath of the Wild|Meals|cathide=1}}" to "{{Listbox|Breath of the Wild Meals}}") Tags: Mobile edit Mobile web edit |
Master Zoen (talk | contribs) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
! Material || Quantity | ! Material || Quantity | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[File:Apple-botw.png|25px]] Any | | <div align="center">[[File:Apple-botw.png|25px]] Any 2 types of Fruit</div> || <div align="center">1 of each</div> | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[File:Tabantha Wheat.png|25px]] Tabantha Wheat</div> || <div align="center">1 | | <div align="center">[[File:Tabantha Wheat.png|25px]] Tabantha Wheat</div> || <div align="center">1</div> | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[File:Cane Sugar.png|25px]] Cane Sugar</div> || <div align="center">1 | | <div align="center">[[File:Goat Butter.png|25px]] Goat Butter</div> || <div align="center">1</div> | ||
|- | |||
| <div align="center">[[File:Cane Sugar.png|25px]] Cane Sugar</div> || <div align="center">1</div> | |||
|} | |} | ||
edits