215
edits
EvilCherry (talk | contribs) m (→Before Level 4) |
EvilCherry (talk | contribs) m (→Before Level 4) |
||
Line 483: | Line 483: | ||
|'''Pot Roast''' | |'''Pot Roast''' | ||
|In the Glim City shop for 150 rupees. | |In the Glim City shop for 150 rupees. | ||
|- | |||
|'''{{Color|Green|50 rupees}}'''[[File:inventory_50rupees.png|frameless|center]] | |||
|North of Glim City. | |||
|[[File:screen_50rupees12.png|thumbnail]] | |||
|- | |- | ||
|'''{{Color|Red|Piece of Heart}}'''[[File:inventory_pieceofheart.png|frameless|center]] | |'''{{Color|Red|Piece of Heart}}'''[[File:inventory_pieceofheart.png|frameless|center]] |
edits