17,230
edits
Line 779: | Line 779: | ||
| [[Midna]] | | [[Midna]] | ||
| [[Heart Container]] | | [[Heart Container]] | ||
| None | |||
| "A" rank victory reward. | |||
|- | |||
| C6 | |||
| [[Midna]] | |||
| [[Piece of Heart]] | |||
| None | | None | ||
| "A" rank victory reward. | | "A" rank victory reward. | ||
|} | |} |