17,230
edits
Line 630: | Line 630: | ||
| [[Heart Container]] | | [[Heart Container]] | ||
| [[Power Bracelet]] on the second-from-right Armos Statue on the top row | | [[Power Bracelet]] on the second-from-right Armos Statue on the top row | ||
| "A" rank victory reward | |||
|- | |||
| E8 | |||
| [[Impa]] | |||
| [[Heart Container]] | |||
| None | |||
| "A" rank victory reward | | "A" rank victory reward | ||
|} | |} |