107
edits
Line 304: | Line 304: | ||
| [[Frox]] || 30 | | [[Frox]] || 30 | ||
|- | |- | ||
| [[Phantom Ganon]] || 30 | | [[Phantom Ganon]] (From Gloom Spawn)|| 30 | ||
|- | |- | ||
| [[Igneo Talus]] || 35 | | [[Igneo Talus]] || 35 | ||
Line 369: | Line 369: | ||
|- | |- | ||
| [[Queen Gibdo]] || 300 | | [[Queen Gibdo]] || 300 | ||
|- | |||
| [[Phantom Ganon]] (Hyrule Castle) || 300 | |||
|- | |- | ||
| [[Seized Construct]] || 300 | | [[Seized Construct]] || 300 |
edits