51,326
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 65: | Line 65: | ||
|- | |- | ||
| CG Project Managers || [[Hiroshi Moriguchi]]<br/>[[Masanori Takahashi]] | | CG Project Managers || [[Hiroshi Moriguchi]]<br/>[[Masanori Takahashi]] | ||
|- | |||
|Motion Capture Actors || [[Yuichiro Hirose]]<br/>[[Kyota Tsuji]]<br/>[[Saiko Yamagishi]]<br/>[[Tony Hosokawa]]<br/>[[Yuka Hino]] | |||
|- | |||
|Audio Design || [[Makoto Hosoi]]<br/>[[Junya Ishiguro]]<br/>[[Atsuo Saito]]<br/>[[Takashi Yoshida]]<br/>[[Ippo Igarashi]]<br/>[[Kosuke Mizukami]] | |||
|- | |||
|Cinematics Audio Design || [[Osamu Murata]]<br/>[[Hajime Takagi]] | |||
|- | |||
|Music || [[Masato Koike]]<br/>[[Yuki Matsumura]] | |||
|} | |} | ||
Line 70: | Line 78: | ||
Music Direction Support & Coordination | Music Direction Support & Coordination |