51,326
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| Game Design || [[Hiroyuki Nishi]]<br/>[[Motoi Tanahashi]]<br/>[[Ryusuke Kanda]]<br/>[[Ryuta Kitaura]]<br/>[[Kazuya Kobayashi]]<br/>[[Tetsuma Kataoka]]<br/>[[Katsuyuki Shiga]]<br/>[[Makoto Ishizuka]]<br/>[[Kanzunori Maejima]]<br/>[[Kazuteru Shibasaki]]<br/>[[Yusuru Kato]]<br/>[[Yusuke Abe]]<br/>[[Hayato Shibuya]]<br/>[[Akane Kon]] | | Game Design || [[Hiroyuki Nishi]]<br/>[[Motoi Tanahashi]]<br/>[[Ryusuke Kanda]]<br/>[[Ryuta Kitaura]]<br/>[[Kazuya Kobayashi]]<br/>[[Tetsuma Kataoka]]<br/>[[Katsuyuki Shiga]]<br/>[[Makoto Ishizuka]]<br/>[[Kanzunori Maejima]]<br/>[[Kazuteru Shibasaki]]<br/>[[Yusuru Kato]]<br/>[[Yusuke Abe]]<br/>[[Hayato Shibuya]]<br/>[[Akane Kon]] | ||
|- | |||
| Scenario Writers || [[Hiroyuki Numoto]]<br/>[[Junpei Imura]] | |||
|- | |||
| Supervising Story Editor || [[Shin Sonoda]] | |||
|- | |||
| Movie Director || [[Shin Sonoda]] | |||
|- | |||
| Library Engineering || [[Taihei Obara]]<br/>[[Junichi Koyama]]<br/>[[and Masanao Kimura]] | |||
|} | |} | ||
Localization: | Localization: |