51,326
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 25: | Line 25: | ||
|''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' | |''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' | ||
|Object Programming | |Object Programming | ||
|- | |||
|2013 | |||
|''[[The Legend of Zelda: The Wind Waker HD|The Wind Waker HD]]'' | |||
|Graphic Programming | |||
|} | |} | ||
{{Cat|Game Staff}} | {{Cat|Game Staff}} |