51,326
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 40: | Line 40: | ||
|- | |- | ||
| 2009 || ''[[The Legend of Zelda: Spirit Tracks|Spirit Tracks]]'' || Producer | | 2009 || ''[[The Legend of Zelda: Spirit Tracks|Spirit Tracks]]'' || Producer | ||
|- | |||
| 2011 || ''[[The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D|Ocarina of Time 3D]]'' || Producer | |||
|- | |- | ||
| 2011 || ''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' || Producer | | 2011 || ''[[The Legend of Zelda: Skyward Sword|Skyward Sword]]'' || Producer |