178
edits
LostInZelda (talk | contribs) |
LostInZelda (talk | contribs) |
||
Line 24: | Line 24: | ||
| - || AoL || Switch NSO || | | - || AoL || Switch NSO || | ||
|- | |- | ||
| | | 3 || LttP || 3DS VC || completed | ||
|- | |- | ||
| | | - || LA DX<br/>LA19 || 3DS VC<br/>Switch || played | ||
|- | |||
| 2 || OoT || N64 || completed | |||
|- | |- | ||
| - || MM || N64 || | | - || MM || N64 || | ||
|- | |- | ||
| | | 11 || OoS || 3DS VC || completed | ||
|- | |- | ||
| | | 8 || OoA || 3DS VC || completed (linked) | ||
|- | |- | ||
| | | 9 || WW || GC || completed | ||
|- | |- | ||
| | | 12 || FS || 3DS (Anniv.) || completed | ||
|- | |- | ||
| - || FSA || || | | - || FSA || || | ||
Line 44: | Line 46: | ||
| 1 || TP || Wii || completed | | 1 || TP || Wii || completed | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || PH || DS || completed | ||
|- | |- | ||
| | | 6 || ST || DS || completed | ||
|- | |- | ||
| | | 5 || SS || Wii || completed | ||
|- | |- | ||
| | | 7 || ALBW || 3DS || completed | ||
|- | |- | ||
| - || HW || | | - || HW || | ||
Line 56: | Line 58: | ||
| - || TP Picross || 3DS (digital) || completed | | - || TP Picross || 3DS (digital) || completed | ||
|- | |- | ||
| | | 4 || BotW || Switch || completed | ||
|- | |- | ||
| | | - || TFH || 3DS || | ||
|} | |} |
edits