3
edits
m (Changed table from smallest to highest.) |
|||
Line 21: | Line 21: | ||
| First 1 || 100 || 100 | | First 1 || 100 || 100 | ||
|- | |- | ||
| | | 10 || 70 || 7 | ||
|- | |||
| 30 || 250 || 8.33 | |||
|- | |- | ||
| 50 || 500 || 10 | | 50 || 500 || 10 | ||
|- | |- | ||
| | | 100 || 1200 || 12 | ||
|} | |} | ||
edits