51,466
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[Goron Spice]]</div> || [[File:Goron_Spice.png|40px]] || <div align="center">1 or more</div> | | <div align="center">[[Goron Spice]]</div> || [[File:Goron_Spice.png|40px]] || <div align="center">1 or more</div> | ||
|- | |||
| <div align="center">[[Hylian Rice]]</div> || [[File:Hylian_Rice.png|40px]] || <div align="center">1 or more</div> | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
! Poultry Pilaf || Material || Icons || Quantity | |||
|- | |||
| rowspan="4" | [[File:Poultry-pilaf.png]] || <div align="center">Raw Bird Drumstick</div> || [[File:Raw_Bird_Drumstick.png|40px]] || <div align="center">1 or more</div> | |||
|- | |||
| <div align="center">[[Bird Egg]]</div> || [[File:Bird_Egg.png|40px]] || <div align="center">1 or more</div> | |||
|- | |||
| <div align="center">[[Goat Butter]]</div> || [[File:Goat_Butter.png|40px]] || <div align="center">1 or more</div> | |||
|- | |- | ||
| <div align="center">[[Hylian Rice]]</div> || [[File:Hylian_Rice.png|40px]] || <div align="center">1 or more</div> | | <div align="center">[[Hylian Rice]]</div> || [[File:Hylian_Rice.png|40px]] || <div align="center">1 or more</div> |