50,127
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| Event Programming || [[Toshinori Kawai]] | | Event Programming || [[Toshinori Kawai]] | ||
|- | |||
| Enemy Programming || [[Takamitsu Kuzuhara]]<br/>[[Shiro Mouri]]<br/>[[Takahi Yoshimi]]<br/>[[Keigo Nakanishi]] | |||
|- | |||
| Programming Support || [[Yuichi Yamamoto]] | |||
|- | |||
| Progress Management || [[Keizo Kato]]<br/>[[Shinya Takahashi]] | |||
|- | |||
| Debug Support || [[Hironobu Kakui]]<br/>[[Shingo Okamoto]]<br/>[[Kentaro Tominaga]] | |||
|- | |||
| Localization Management || [[Jeff Miller]]<br/>[[Leslie Swan]] | |||
|} | |} | ||
{{Credits}} | {{Credits}} |