336
edits
(→Sweets) |
|||
Line 76: | Line 76: | ||
|- | |- | ||
|Fruit Pie||2||?||N/A||N/A||Wildberry<sup>(1)</sup>||Tabantha Wheat||Cane Sugar||Goat Butter||N/A | |Fruit Pie||2||?||N/A||N/A||Wildberry<sup>(1)</sup>||Tabantha Wheat||Cane Sugar||Goat Butter||N/A | ||
|- | |||
|Mighty Fried Bananas||3||?||mid-level defense attack||3:10||Mighty Bananas||Tabantha Wheat||Cane Sugar||N/A||N/A | |||
|- | |||
|Mighty Fried Bananas||4||?||mid-level defense attack||4:00||Mighty Bananas||Mighty Bananas||Tabantha Wheat||Cane Sugar||N/A | |||
|- | |||
|Nutcake||6||?||N/A||N/A||Acorn||Tabantha Wheat||Cane Sugar||Goat Butter||N/A | |||
|} | |} | ||
<sup>(1)</sup> Other fruits can be used for varying affects and heart value | <sup>(1)</sup> Other fruits can be used for varying affects and heart value |
edits