51,326
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| Engineering || [[Shuhei Sato]]<br/>[[Tetsuya Nagayama]]<br/>[[Takeshi Mizobe]]<br/>[[Wataru Iwasaki]]<br/>[[Masato Naito]]<br/>[[Sho Sato]]<br/>[[Kohei Nogami]]<br/>[[Keisuke Matsunuma]]<br/>[[Peter Wilkes]] | | Engineering || [[Shuhei Sato]]<br/>[[Tetsuya Nagayama]]<br/>[[Takeshi Mizobe]]<br/>[[Wataru Iwasaki]]<br/>[[Masato Naito]]<br/>[[Sho Sato]]<br/>[[Kohei Nogami]]<br/>[[Keisuke Matsunuma]]<br/>[[Peter Wilkes]] | ||
|- | |||
| Game Design || [[Ryusuke Kanda]]<br/>[[Ryuta Kitaura]]<br/>[[Akane Kon]]<br/>[[Kyohei Ota]]<br/>[[Shou Tamura]]<br/>[[Megumi Sawada]]<br/>[[Kazuya Kobayashi]]<br/>[[Brianna Forster]]<br/>[[Tetsuma Kataoka]]<br/>[[Yuzuru Kato]]<br/>[[Mariko Tsuchiya]]<br/>[[Yoshihiro Kobayashi]]<br/>[[Dai Kato]]<br/>[[Hisako Wakatsuki]]<br/>[[Hiroyuki Numoto]] | |||
|- | |||
| Character Design || [[Miki Watanabe]]<br/>[[Azusa Maki]] | |||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
| Character Art || [[Jun Fujii]]<br/>[[Maki Kimura]]<br/>[[Hideaki Kurosawa]]<br/>[[Tsuyoshi Fukuyama]]<br/>[[Mitsuaki Uchida]]<br/>[[Nozomu Sugiyama]]<br/>[[Yoshiki Horiuchi]]<br/>[[Shikou Yamaue]]<br/>[[Masayuki Tanimoto]]<br/>[[Tatsuya Uchida]]<br/>[[Naoko Matsumoto]]<br/>[[Yasuhiro Suzuki]]<br/>[[Tetsuya Ietsune]]<br/>[[Hideaki Takahashi]]<br/>[[Kumpei Maejima]] | | Character Art || [[Jun Fujii]]<br/>[[Maki Kimura]]<br/>[[Hideaki Kurosawa]]<br/>[[Tsuyoshi Fukuyama]]<br/>[[Mitsuaki Uchida]]<br/>[[Nozomu Sugiyama]]<br/>[[Yoshiki Horiuchi]]<br/>[[Shikou Yamaue]]<br/>[[Masayuki Tanimoto]]<br/>[[Tatsuya Uchida]]<br/>[[Naoko Matsumoto]]<br/>[[Yasuhiro Suzuki]]<br/>[[Tetsuya Ietsune]]<br/>[[Hideaki Takahashi]]<br/>[[Kumpei Maejima]] | ||
|- | |- |