51,326
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 75: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
| NOA Product Testing || [[Tica Cardozo-Galvis]]<br/>[[Nicko Gonzalez De Santiago]]<br/>[[Sara Hoad]]<br/>[[Jim Holdeman]]<br/>[[Kathy Huguenard]]<br/>[[Shannon Jaye Roberts]]<br/>[[Teresa Lillygren]]<br/>[[Miyuki Matsunaga]]<br/>[[Brad Matteson]]<br/>[[Tomoko Mikami]]<br/>[[Jeff Miller|Jeff C. Miller]]<br/>[[Joe Pasini]]<br/>[[Erin Peterson]]<br/>[[Ludovic Tientcheu]]<br/>[[Pat Wells]]<br/>Product Testing Technicians<br/>PTD Guideline Compliance | | NOA Product Testing || [[Tica Cardozo-Galvis]]<br/>[[Nicko Gonzalez De Santiago]]<br/>[[Sara Hoad]]<br/>[[Jim Holdeman]]<br/>[[Kathy Huguenard]]<br/>[[Shannon Jaye Roberts]]<br/>[[Teresa Lillygren]]<br/>[[Miyuki Matsunaga]]<br/>[[Brad Matteson]]<br/>[[Tomoko Mikami]]<br/>[[Jeff Miller|Jeff C. Miller]]<br/>[[Joe Pasini]]<br/>[[Erin Peterson]]<br/>[[Ludovic Tientcheu]]<br/>[[Pat Wells]]<br/>Product Testing Technicians<br/>PTD Guideline Compliance | ||
|- | |||
| NOE Localization Management || [[Theodoros Spenis]]<br/>[[Fabrizio Cattaneo]] | |||
|- | |||
| NOE Localization || [[Araceli Mazón Figueroa]]<br/>[[Michael Frisch]]<br/>[[Greg T. Sadownik]]<br/>[[Elly Hart]]<br/>[[Claudia Smith]]<br/>[[Laurent Godinot]]<br/>[[Natacha Faubert]]<br/>[[Nicolas Sciotti]]<br/>[[Hervé Lefranc]]<br/>[[Arne Glinka]]<br/>[[Helge Friedrich]]<br/>[[Adriano Antonini]]<br/>[[Bruno Gramigna]]<br/>[[Giaime Carbonara]]<br/>[[Kent Robello]]<br/>[[Sara Sáinz Nieto]]<br/>[[Raúl Guerrero Plaza]]<br/>[[Richard Wylie]]<br/>[[Andrea De Benedetto]]<br/>[[Timothy Faulkner]]<br/>[[Guillaume Deschamps]]<br/>[[Matteo Zuzzi]]<br/>[[Zoran Tasevski]]<br/>[[David Martín Navarro]]<br/>NOE Quality Assurance | |||
|- | |||
| NOK Localization Management || [[Hyokjin Jung]] | |||
|- | |||
| NOK Localization || [[Yoonmi Cho]]<br/>[[Dongyeon Kim]] | |||
|- | |||
| NOK Quality Assurance || [[Seokju Kim]]<br/>[[Youngsun Tae]]<br/>[[Sungjae Byun]]<br/>[[Kiung Seoung]]<br/>[[Inook Song]]<br/>[[Eodo Lee]]<br/>[[Yujin Jeong]] | |||
|- | |||
| NOK Coordination || [[Chang Taekeun]] | |||
|- | |||
| Project Management || [[Hideaki Matsuoka]] | |||
|- | |||
| Supervisors || [[Katsuya Eguchi]]<br/>[[Takashi Tezuka]]<br/>[[Daiki Iwamoto]]<br/>[[Makoto Miyanaga]] | |||
|- | |||
| Technical Support || [[Yasuhiro Kawaguchi]]<br/>[[Yuta Ogawa]] | |||
|- | |||
| Debug || [[Daisuke Fujita]]<br/>[[Toshimune Hosoi]]<br/>[[Masato Kise]]<br/>[[Tomoya Tajo]]<br/>Mario Club Co. Ltd.<br/>DIGITAL Hearts Co. Ltd. | |||
|} | |} | ||