51,326
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 33: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| UI Programming || [[Kei Yokohama]]<br/>[[Naoki Nishikawa]]<br/>[[Atsushi Ebisawa]] | | UI Programming || [[Kei Yokohama]]<br/>[[Naoki Nishikawa]]<br/>[[Atsushi Ebisawa]] | ||
|- | |||
| Technical Coordinator || [[Kiyoshi Takeuchi]] | |||
|- | |||
| Network Programming Support || [[Tetsuya Nakata]]<br/>[[Tomohiro Nishino]]<br/>[[Shuhei Matsuo]]<br/>[[Yukari Suzuki]] | |||
|- | |||
| Programming Support || [[Takumi Furuya]] | |||
|- | |||
| Design Lead Player Design || [[Keisuke Umeda]] | |||
|} | |} | ||