51,326
edits
mNo edit summary |
No edit summary |
||
Line 45: | Line 45: | ||
|- | |- | ||
| Dungeon Design || [[Kenta Usui]]<br/>[[Shinichi Ikematsu]]<br/>[[Takeshi Hosono]] | | Dungeon Design || [[Kenta Usui]]<br/>[[Shinichi Ikematsu]]<br/>[[Takeshi Hosono]] | ||
|- | |||
| Effects Design || [[Tomoaki Kuroume]] | |||
|- | |||
| Prerendered Background Design || [[Shigeki Yoshida]] | |||
|- | |||
| Item Design || [[Ren Uehara]] | |||
|- | |||
| Assistant Director || [[Daiki Iwamoto]] | |||
|- | |||
| Cinema Scene Animators || [[Hiroshi Matsunaga]]<br/>[[Daisuke Kageyama]] | |||
|- | |- | ||
| Script Writers || Kensuke Tanabe | | Script Writers || Kensuke Tanabe | ||
|- | |- | ||
| Illustrator || Yusuke Nakano<br/>Wataru Yamaguchi<br/>Minoru Maeda | | Illustrator || Yusuke Nakano<br/>Wataru Yamaguchi<br/>Minoru Maeda |